Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj životní příběh 2.část

22. 7. 2018

Můj životní příběh 2.část
Část druhá: po návratu z nemocnice
Po návratu z nemocnice jsem nějak nemohl zapomenout na plenkové kalhotky.
Vždycky když dávali v televizi reklamu na dětské plenky nemohl jsem odtrhnout oči od televize. Po cestě do školy na jednom billboardu byla reklama na kterém bylo batole v bílých jednorázových plenkách. Strašně se mi ty plenky líbily. Vždy když jsem jel kolem jsem si je důkladně prohlížel. Jednorázové plenky mě úplně fascinovaly ale neměl jsem možnost si je někde pořídit. Jednoho dne má matka přinesla že sklepa balík látkových plen. Několik dní ležel v předsíni a já jsem se na něj chodil pořád koukat. Jednou jsem přišel ze školy a byl jsem sám doma. Prostě mi to nedalo a otevřel jsem opatrně balík plen. Vytáhl jsem tři látkové plenky a balík znovu zalepil. Vůbec nebylo poznat že v balíku nějaké plenky chybí. Bylo jich tam opravdu dost odhadem tipuji tak sto. Dost mě to uklidnilo že to není poznat. Lehl jsem si na postel a plenky si strčil do slipů. Opravdu už nevím co jsem od toho očekával. Plenky byly hebké a příjemné na dotek. Měly zvláštní vůni. Líbilo se mi prostě že je mám na sobě. Vždy když jsem byl sám doma jsem si je vzal na sebe. Někdy také v noci ale to jsem měl strach že usnu a ráno mě máma uvidí v plenkách. Proto vždy když jsem usínal jsem plenky strčil pod polštář nebo pod postel. Jednoho dne jsem plenky nestačil schovat pod postel a zůstaly pod polštářem. Ráno jsem zaspal a při ranním shonu jsem odešel do školy. Po příchodu že školy jsem šel hned do pokoje abych schoval plenky. Když jsem odhrnul polštář plenky už tam nebyly a postel byla ustlaná. Toto jsem opravdu nečekal a obával se toho co se bude dít.
Nic zvláštního se nedělo akorát jsem následující den spatřil plenky na sušáku.
Bylo mi jasné že je máma objevila a vyprala. Doufal jsem že se na tuto trapnou situaci brzo zapomene. Na nějakou dobu jsem na plenky zapomněl ale netrvalo to dlouho. Po nějaké době jsem byl zase sám doma a začal jsem plenky všude možně hledat. Až jsem je nakonec našel ve skříni. Opět jsem vytáhl tři plenky.
Hodně jsem přemýšlel a musel jsem si dobře promyslet kam plenky potom schovám. Když jsem měl plenky na sobě uslyšel jsem jak někdo strká klíč do zámku. Strašně jsem zpanikařil a neměl jsem čas na to abych plenky někam schoval. Rychle jsem si oblékl zimní kombinézu kterou jsem měl po ruce. Bylo to neuvěřitelné štěstí. Plenky nebyly pod kombinézou vidět protože kombinéza byla ze silné látky. Když máma vešla do pokoje už jsem byl oblečen. Byl to zvláštní pocit. Když jsem mluvil s mámou měl jsem plenky na sobě. Srdce mi bušilo a měl jsem sucho v ústech. Máma mi řekla ať si sundám kalhoty když jsem doma. V tu chvíli jsem rychle odpověděl že chci jít ven. To že si sundám kalhoty nepřipadalo v úvahu. Vzal jsem si kluzák a šel jsem se na kopec klouzat.
Bylo to trochu vzrušující jít v plenkách ven. Ale na druhou stranu jsem si byl jistý že plenky nejsou vidět. Jenom jsem si nebyl jistý zda to někdo náhodou nepozná na mé chůzi a tak jsem raději šel pomalu. Naštěstí venku skoro nikdo nebyl a když jsem došel na kopec tak všichni odcházeli domu protože se začalo stmívat. Párkrát jsem se sklouzl na kluzáku. Bylo příjemné když rukojeť kluzáku stlačila plenky k mému přirození. Ucítil jsem zvláštní pocit jako by se mi chtělo čůrat. Po chvíli mě klouzání přestalo bavit. Jen tak jsem seděl na kopci a plenky které mě ze začátku hřály začaly výrazně chladnout. Bylo to tím že jsem seděl na promrzlé zemi. Seděl jsem tam dlouhou dobu a vůbec se mi nechtělo domů.
Jak jsem byl od spodku promrzlý a trochu jsem prochladnul, tak se mi z toho chtělo čůrat. Kombinéza už byla mokrá od tajícího sněhu a mě napadlo že bych se mohl trochu počůrat že to nebude poznat když už jsem mokrý. Trochu jsem se soustředil a pak jsem pustil malí pramínek moči a hned jsem přestal když se to vsáklo ještě jsem to párkrát zopakoval.  Po chvíli byly plenky mokré a hezky mě hřály.
Měl jsem z toho dobrý pocit. Ten den to bylo poprvé co jsem se počůral do látkových plen. Seděl jsem tam v mokrých plenkách asi hodinu a pořádně si to užil.
Když už jsem musel jít domů nezbylo nic jiného než plenky hodit do popelnice protože v plenkách jsem domu přijít nemohl. Bylo mi to strašně líto když jsem je házel do popelnice ale už se nedalo dělat nic jiného.
Po příchodu domů jsem dal kombinézu k topení aby rychle uschla.
Byl jsem rád že máma nic nepoznala. Opravdu jsem nečekal že si dnešní den tak užiji. Kdyby máma přišla domů později kdo ví jak by to dopadlo.
Látkové pleny byly příjemné ale začal jsem toužit i po jednorázových plenkách.
Strašně jsem si je chtěl vyzkoušet.
Jednoho dne jsem jel na návštěvu k mému otci který žil s novou manželkou a dvěma malými dětmi. Když se návštěva blížila ke konci zabalil jsem si do batohu společně s oblečením i tři jednorázové dětské plenky. 
Po příjezdu domů jsem je schoval a čekal na vhodný okamžik až je budu moci vyzkoušet. Jednoho dne jsem byl zase sám doma a tak jsem plenku vytáhl z mé skrýše. Po dlouhém zkoumání jsem si plenku nasadil. Nemohl jsem uvěřit tomu že jsem jí zalepil přes mé boky. Byla trochu těsná ale jinak akorát. Zapínání na boku mě tak fascinovalo. Dětské motivy na plence mi připomínaly že je určena pro malé děti. Mě plenka byla akorát. A tak jsem si připadal jak malé dítě. Jak plenka šustila byl jsem úplně v rauši. Bez přemýšlení jsem to do ní pustil a ucítil slastný pocit. Byl to nezapomenutelný zážitek. Lehl jsem si na postel a začal jsem si mačkat přes mokrou plenku přirození. Předstíral jsem že se mi chce čůrat a že se počůrám. Pořád jsem si opakoval že se počůrám. Netrvalo dlouho a najednou to ze mě nekontrolovatelně vytrysklo. Myslel jsem si že jsem se počůral.
Bylo to velmi vzrušující ale když jsem si plenku sundal uviděl jsem něco lepivého. Moc jsem tomu nerozuměl ale později jsem pochopil že to bylo sperma. Byla to moje první erekce. 
Moje první počůraná dětská plenka a první erekce. V tu chvíli jsem ještě netušil že mě tato událost poznamená na celý život.
Od té doby se plenky staly součástí mého života. Vždy když byla příležitost a nějakou plenku jsem sehnal, hned jsem si jí nasadil a užíval si chvíle strávené v ní.
V podvečer mých osmnáctých narozenin jsem měl na sobě několik látkových plen. Následující den jsem měl být už dospělý. Slíbil jsem si že je to naposled co mám na sobě plenky. Protože plenky nosí jenom děti a já už nejsem dítě.
No netrvalo dlouho a slib jsem porušil. Plenky jsem nosil i v osmnácti letech.